KONST / Litografier / Färglitografi 13845116
nr 1384 5116
Gerard Diaz
(f. 1938), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 55/75, daterad 1968. Motivet: 74x56, yttermått inklusive ram: 92x72 cm
Gérard Diaz, spansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:14:29
200 kr